Yhteystiedot

Anna kuulua itsestäsi!

ico_puhelin

Soita meille

0207 911 888

ico_sahkoposti-1

Lähetä sähköpostia

etunimi.sukunimi@ains.fi

ico_lomake

Pyydä tarjous

ico_paikka

Toimipaikat ja laskutustiedot

Hae yhteystietoja

Heikki Käkönen

Heikki Käkönen

hallituksen puheenjohtaja

Puhelin: +358 40 083 4198
Sähköposti: heikki.kakonen@ains.fi

Jyrki Keinänen

Jyrki Keinänen

toimitusjohtaja

Puhelin: +358 40 662 5662
Sähköposti: jyrki.keinanen@ains.fi

Vesa Järvinen

Vesa Järvinen

toimialajohtaja, civil engineering

Puhelin: +358 40 652 9898
Sähköposti: vesa.jarvinen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Juhani Karhu

Juhani Karhu

toimialajohtaja, rakennuttaminen

Puhelin: +358 40 593 3783
Sähköposti: juhani.karhu@ains.fi
Alue: koko Suomi

Timo Leppänen

Timo Leppänen

toimialajohtaja, rakennesuunnittelu

Puhelin: +358 40 569 6123
Sähköposti: timo.leppanen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jari-Tapio Aalto

Jari-Tapio Aalto

suunnittelujohtaja

Puhelin: 358400592716
Sähköposti: jari-tapio.aalto@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Jarno Aaltonen

Jarno Aaltonen

suunnittelujohtaja

Puhelin: +358 40 550 4834
Sähköposti: jarno.aaltonen@ains.fi
Alue: Itä-Suomi

Teija Auno

Teija Auno

projekti-insinööri, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 145 4700
Sähköposti: teija.auno@ains.fi
Alue: Pohjois-Suomi

Tomi Berg

Tomi Berg

suunnittelujohtaja

Puhelin: +358 40 194 9416
Sähköposti: tomi.berg@ains.fi
Alue: Länsi-Suomi

Lari Eskola

Lari Eskola

johtava asiantuntija, sisäilmasto

Puhelin: +358 40 637 2131
Sähköposti: lari.eskola@ains.fi
Alue: koko Suomi

Elina Haapasaari

Elina Haapasaari

henkilöstöjohtaja

Puhelin: +358 50 367 7188
Sähköposti: elina.haapasaari@ains.fi

Anne Haavisto

Anne Haavisto

projektipäällikkö, PIMA-palvelut

Puhelin: +358 40 653 1313
Sähköposti: anne.haavisto@ains.fi
Alue: koko Suomi

Virpi Hankaniemi

Virpi Hankaniemi

projektipäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: 358400703352
Sähköposti: virpi.hankaniemi@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Mikko Heikkinen

Mikko Heikkinen

projektipäällikkö ARK

Puhelin: +358 40 630 9292
Sähköposti: mikko.heikkinen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Pirjo Hellä

Pirjo Hellä

tiimipäällikkö, ydinjätehuolto

Puhelin: +358 40 073 0318
Sähköposti: pirjo.hella@ains.fi
Alue: koko Suomi

Päivi Hillner

Päivi Hillner

yhtiöjuristi

Puhelin: +358 40 577 1473
Sähköposti: paivi.hillner@ains.fi

Timo Huhtala

Timo Huhtala

suunnittelujohtaja, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 643 3762
Sähköposti: timo.huhtala@ains.fi
Alue: koko Suomi

Elsi Huovinen

Elsi Huovinen

laatupäällikkö

Puhelin: +358 50 430 5999
Sähköposti: elsi.huovinen@ains.fi

Ari Husso

Ari Husso

ylläpitotiimin esimies, silta- ja taitorakenteet

Puhelin: +358 40 562 0123
Sähköposti: ari.husso@ains.fi
Alue: koko Suomi

Ilkka Hyssy

Ilkka Hyssy

talousjohtaja

Puhelin: +358 40 662 5282
Sähköposti: ilkka.hyssy@ains.fi

Ilona Häkkinen

Ilona Häkkinen

yksikönjohtaja, geo- ja kalliotekniikka

Puhelin: +358 40 683 0838
Sähköposti: ilona.hakkinen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Antti Ikonen

Antti Ikonen

tiimipäällikkö, ydinjätehuolto

Puhelin: +358 50 369 3860
Sähköposti: antti.ikonen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Ville Jaatinen

Ville Jaatinen

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 40 557 3958
Sähköposti: ville.jaatinen@ains.fi
Alue: Pohjois-Suomi

Jaakko Jauhiainen

Jaakko Jauhiainen

teknologiajohtaja

Puhelin: +358 40 044 8913
Sähköposti: jaakko.jauhiainen@ains.fi

Jaana Jokitulppo

Jaana Jokitulppo

suunnittelupäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 630 3757
Sähköposti: jaana.jokitulppo@ains.fi
Alue: Pohjois-Suomi

Anssi Juntunen

Anssi Juntunen

yksikönjohtaja, hankekehitys

Puhelin: +358 44 343 6205
Sähköposti: anssi.juntunen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Heidi Jämsä

Heidi Jämsä

johdon assistentti

Puhelin: +358 50 592 0353
Sähköposti: heidi.jamsa@ains.fi

Ari-Matti Jänkälä

Ari-Matti Jänkälä

yksikönjohtaja

Puhelin: 358500581260
Sähköposti: ari-matti.jankala@ains.fi
Alue: Pohjois-Suomi

Jari Jäntti

Jari Jäntti

suunnittelupäällikkö, korjausrakentaminen

Puhelin: +358 40 653 1725
Sähköposti: jari.jantti@ains.fi
Alue: Itä- Suomi

Niina Järvinen

Niina Järvinen

markkinointipäällikkö

Puhelin: +358 40 842 1424
Sähköposti: niina.jarvinen@ains.fi

Liisa Jäätvuori

Liisa Jäätvuori

johtaja, kestävä kehitys ja uudet palvelut

Puhelin: +358 44 300 1358
Sähköposti: liisa.jaatvuori@ains.fi
Alue: koko Suomi

Harri Kallio

Harri Kallio

yksikönjohtaja, silta- ja taitorakenteet

Puhelin: +358 40 778 0957
Sähköposti: harri.kallio@ains.fi
Alue: koko Suomi

Noora Kanerva

Noora Kanerva

asiakkuusvastaava, laboratoriopalvelut

Puhelin: +358 44 421 1206
Sähköposti: noora.kanerva@ains.fi
Alue: koko Suomi

Kim Karhu

hallituksen jäsen, Boardman Oy

Petriikka Karttunen

Petriikka Karttunen

Erikoisasiantuntija

Puhelin: +358 44 421 1207
Sähköposti: petriikka.karttunen@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Petri Kela

Petri Kela

suunnittelujohtaja, silta- ja taitorakenteet

Puhelin: +358 50 594 0137
Sähköposti: petri.kela@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jukka Kettunen

Jukka Kettunen

kaupunkikehitysjohtaja

Puhelin: +358 40 7338 280
Sähköposti: jukka.kettunen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Elli Kinnunen

Elli Kinnunen

vähähiilisen rakentamisen teknologiavastaava

Puhelin: +358 40 620 5076
Sähköposti: elli.kinnunen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jari Kivelä

Jari Kivelä

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 40 587 8320
Sähköposti: jari.kivela@ains.fi
Alue: Länsi-Suomi ja Etelä-Suomi

Harri Kivistö

Harri Kivistö

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 40 538 8780
Sähköposti: harri.kivisto@ains.fi
Alue: koko Suomi

Esko Klemettilä

Esko Klemettilä

johtava asiantuntija, silta- ja taitorakenteet

Puhelin: +358 40 841 2882
Sähköposti: esko.klemettila@ains.fi
Alue: koko Suomi

Timo Kohtamäki

Timo Kohtamäki

hallituksen jäsen, Foudia Housing Oy, toimitusjohtaja

Samuli Korpi

Samuli Korpi

osastopäällikkö, LVIA-suunnittelu

Puhelin: +358 40 840 2398
Sähköposti: samuli.korpi@ains.fi
Alue: koko Suomi

Saija Korpi

Saija Korpi

asiakkuuspäällikkö, rakennusterveyspalvelut

Puhelin: +358 40 190 8765
Sähköposti: saija.korpi@ains.fi
Alue: koko Suomi

Tuomas Koski-Lammi

Tuomas Koski-Lammi

asiakkuuspäällikkö, korjaus- ja asiantuntijapalvelut

Puhelin: +358 40 670 0131
Sähköposti: tuomas.koski-lammi@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Ari Kouvalainen

Ari Kouvalainen

suunnittelupäällikkö, silta- ja taitorakenteet

Puhelin: +358 45 128 8000
Sähköposti: ari.kouvalainen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Juha Kulta

Juha Kulta

projektipäällikkö

Puhelin: +358 40 194 9470
Sähköposti: juha.kulta@ains.fi
Alue: Länsi-Suomi

Sirpa Kumpulainen

Sirpa Kumpulainen

erityisasiantuntija, ydinjätehuolto

Puhelin: +358 44 421 1209
Sähköposti: sirpa.kumpulainen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Anu Kuoppamäki

Anu Kuoppamäki

rakennuttamisjohtaja

Puhelin: +358 50 341 1360
Sähköposti: anu.kuoppamaki@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Mikko Kylliäinen

Mikko Kylliäinen

yksikönjohtaja, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 641 8959
Sähköposti: mikko.kylliainen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Markku Könnö

Markku Könnö

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 50 609 21
Sähköposti: markku.konno@ains.fi
Alue: Länsi-Suomi

Ville Laine

Ville Laine

teknologiajohtaja

Puhelin: +358 50 322 2281
Sähköposti: ville.laine@ains.fi
Alue: koko Suomi

Piritta Laitakari

Piritta Laitakari

suunnittelupäällikkö

Puhelin: +358 40 669 3656
Sähköposti: piritta.laitakari@ains.fi
Alue: koko Suomi

Teemu Laurila

Teemu Laurila

yksikönjohtaja, ydinjätehuolto

Puhelin: +358 44 421 1210
Sähköposti: teemu.laurila@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jussi Lehtinen

Jussi Lehtinen

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 45 864 2700
Sähköposti: jussi.lehtinen@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi ja Sisä-Suomi

Kari Lehtola

Kari Lehtola

asiakkuuspäällikkö, taloyhtiöpalvelut

Puhelin: +358 40 037 2703
Sähköposti: kari.lehtola@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Jarmo Leskelä

Jarmo Leskelä

tekninen johtaja, rakennustuotteet

Puhelin: +358 40 541 8790
Sähköposti: jarmo.leskela@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jesse Lietzén

Jesse Lietzén

projektipäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 672 5121
Sähköposti: jesse.lietzen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Sari Loponen

Sari Loponen

johtava kustannusasiantuntija

Puhelin: +358 40 846 6696
Sähköposti: sari.loponen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Tuukka Lyly

Tuukka Lyly

projektipäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 194 4701
Sähköposti: tuukka.lyly@ains.fi
Alue: Etelä- ja Länsi-Suomi

Niko Manninen

Niko Manninen

projektipäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 673 3230
Sähköposti: niko.manninen@ains.fi
Alue: Itä-Suomi

Vesa-Matti Matikainen

Vesa-Matti Matikainen

vanhempi erikoisuunnittelja, geo- ja kalliotekniikka

Puhelin: +358 40 195 9995
Sähköposti: vesa-matti.matikainen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Valtteri Meriläinen

Valtteri Meriläinen

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 40 504 2063
Sähköposti: valtteri.merilainen@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Kristiina Michelsson

Kristiina Michelsson

hallituksen jäsen, Tekonivelsairaala Coxa Oy, toimitusjohtaja

Antti Mikkilä

Antti Mikkilä

suunnittelupäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 648 1979
Sähköposti: antti.mikkila@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Jarmo Mikkonen

Jarmo Mikkonen

suunnittelupäällikkö, tie- katu- ja aluesuunnittelu

Puhelin: +358 40 585 6666
Sähköposti: jarmo.mikkonen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Petri Moksén

Petri Moksén

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 50 534 7257
Sähköposti: petri.moksen@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Riku Niemelä

Riku Niemelä

suunnittelujohtaja

Puhelin: +358 40 589 4821
Sähköposti: riku.niemela@ains.fi
Alue: koko Suomi

Kari Niemi

Kari Niemi

suunnittelujohtaja, silta- ja taitorakenteet

Puhelin: 358400192896
Sähköposti: kari.niemi@ains.fi
Alue: koko Suomi

Henry Niemi

Henry Niemi

projektipäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 660 4898
Sähköposti: henry.niemi@ains.fi
Alue: Sisä-ja Etelä-Suomi

Ville Niemikari

Ville Niemikari

asiakkuuspäällikkö, digitaaliset palvelut

Puhelin: +358 40 707 5800
Sähköposti: ville.niemikari@ains.fi
Alue: koko Suomi

Kari Niskanen

Kari Niskanen

projektipäällikkö, kosteudenhallinta ja rakennusfysiikka

Puhelin: +358 40 718 2565
Sähköposti: kari.niskanen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Seppo Nissilä

Seppo Nissilä

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 40 590 3747
Sähköposti: seppo.nissila@ains.fi
Alue: Länsi-Suomi

Joonas Nortio

Joonas Nortio

projektipäällikkö, kosteudenhallinta

Puhelin: +358 40 670 6747
Sähköposti: joonas.nortio@ains.fi
Alue: koko Suomi

Esa Nousiainen

Esa Nousiainen

erikoisasiantuntija, teollisuusakustiikka

Puhelin: +358 40 728 9216
Sähköposti: esa.nousiainen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Johanna Närhi

Johanna Närhi

maankäyttöpäällikkö, tie-, katu- ja aluesuunnittelu

Puhelin: +358 40 746 5533
Sähköposti: johanna.narhi@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jukka Oja-Lipasti

Jukka Oja-Lipasti

yksikönjohtaja

Puhelin: 358400609365
Sähköposti: jukka.oja-lipasti@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Rauno Pakanen

Rauno Pakanen

rakennusterveysasiantuntija, kuntotutkimukset

Puhelin: +358 50 468 0020
Sähköposti: rauno.pakanen@ains.fi
Alue: Pohjois-Suomi

Paula Pohjanperä

Paula Pohjanperä

suunnittelujohtaja, geo- ja kalliotekniikkamatikainen

Puhelin: +358 40 747 1373
Sähköposti: paula.pohjanpera@ains.fi
Alue: koko Suomi

Sami Punkari

Sami Punkari

suunnittelujohtaja, geotekniikka

Puhelin: +358 40 865 3893
Sähköposti: sami.punkari@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Seppo Raiski

Seppo Raiski

yksikönjohtaja, korjaus- ja asiantuntijapalvelut

Puhelin: +358 40 042 2591
Sähköposti: seppo.raiski@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Jussi Rantanen

Jussi Rantanen

suunnittelupäällikkö

Puhelin: +358 40 722 4301
Sähköposti: jussi.rantanen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jussi Rauhala

Jussi Rauhala

suunnittelupäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 648 1957
Sähköposti: jussi.rauhala@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Pekka Rauhala

Pekka Rauhala

suunnittelujohtaja

Puhelin: +358 40 543 5215
Sähköposti: pekka.rauhala@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Tomi Rautiainen

Tomi Rautiainen

yksikönjohtaja

Puhelin: +358 50 5407015
Sähköposti: tomi.rautiainen@ains.fi
Alue: Itä-Suomi

Jari Rissanen

Jari Rissanen

projektipäällikkö, korjaustutkimukset ja -suunnittelu

Puhelin: +358 40 481 4656
Sähköposti: jari.rissanen@ains.fi
Alue: Itä-Suomi

Ruut Ronni

Ruut Ronni

rakennuttajapäällikkö

Puhelin: +358 40 126 2300
Sähköposti: ruut.ronni@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Timo Saanio

Timo Saanio

hankekehitysjohtaja

Puhelin: +358 40 506 5671
Sähköposti: timo.saanio@ains.fi
Alue: koko Suomi

Markus Saari

Markus Saari

hankekehitysjohtaja

Puhelin: +358 44 9819 828
Sähköposti: markus.saari@ains.fi
Alue: koko Suomi

Olli Saarinen

Olli Saarinen

tekninen johtaja, rakennesuunnittelu

Puhelin: +358 40 065 4209
Sähköposti: olli.saarinen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Mikko Saarinen

Mikko Saarinen

liiketoimintajohtaja Proxion Oy

Puhelin: +358 40 58 70 499
Sähköposti: mikko.saarinen@proxion.fi

Henri Salonen

Henri Salonen

puurakennesuunnittelun kehityspäällikkö

Puhelin: +358 40 528 5619
Sähköposti: henri.salonen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Silja Sarkamo

Silja Sarkamo

viestintäjohtaja

Puhelin: +358 50 379 4767
Sähköposti: silja.sarkamo@ains.fi

Petri Sippola

Petri Sippola

projektipäällikkö

Puhelin: +358 50 534 8229
Sähköposti: petri.sippola@ains.fi
Alue: Pohjois-Suomi

Esa Suomalainen

Esa Suomalainen

yksikönjohtaja

Puhelin: 358400299644
Sähköposti: esa.suomalainen@ains.fi
Alue: Itä-Suomi

Joose Takala

Joose Takala

projektipäällikkö, akustiikkasuunnittelu

Puhelin: +358 40 664 5757
Sähköposti: joose.takala@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Petri Talvitie

Petri Talvitie

BIM manager, VDC

Puhelin: +358 40 153 0004
Sähköposti: petri.talvitie@ains.fi
Alue: koko Suomi

Mikko Tarri

Mikko Tarri

yksikönjohtaja, korjaussuunnittelu

Puhelin: +358 40 057 6633
Sähköposti: mikko.tarri@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Anssi Ticklén

Anssi Ticklén

rakennuttamisjohtaja

Puhelin: +358 40 137 7765
Sähköposti: anssi.ticklen@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Jukka Tikkamäki

Jukka Tikkamäki

suunnittelupäällikkö, tie-, katu- ja aluesuunnittelu

Puhelin: +358 40 199 0560
Sähköposti: jukka.tikkamaki@ains.fi
Alue: koko Suomi

Risto Tulenheimo

Risto Tulenheimo

tietohallintojohtaja

Puhelin: +358 40 801 4110
Sähköposti: risto.tulenheimo@ains.fi

Jouni Turunen

Jouni Turunen

suunnittelujohtaja, tie-, katu- ja aluesuunnittelu

Puhelin: +358 40 717 5893
Sähköposti: jouni.turunen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Jussi Vaiste

Jussi Vaiste

suunnittelujohtaja

Puhelin: +358 40 197 2217
Sähköposti: jussi.vaiste@ains.fi
Alue: koko Suomi

Rami Valtonen

Rami Valtonen

yksikönjohtaja, kustannus- ja määrälaskenta

Puhelin: +358 50 552 0033
Sähköposti: rami.valtonen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Saija Varjonen

Saija Varjonen

suunnittelujohtaja

Puhelin: +358 40 777 5973
Sähköposti: saija.varjonen@ains.fi
Alue: Sisä-Suomi

Juha Vehmas

Juha Vehmas

esisuunnittelupäällikkö, tie-, katu- ja aluesuunnittelu

Puhelin: +358 40 017 8926
Sähköposti: juha.vehmas@ains.fi
Alue: koko Suomi

Markus Ventola

Markus Ventola

yksikönjohtaja, tie-, katu- ja aluesuunnittelu

Puhelin: +358 40 669 2454
Sähköposti: markus.ventola@ains.fi
Alue: koko Suomi

Tuomo Virtanen

Tuomo Virtanen

projektipäällikkö, rakennesuunnittelu

Puhelin: +358 40 628 1232
Sähköposti: tuomo.virtanen@ains.fi
Alue: Etelä-Suomi

Unto Hartikainen

Unto Hartikainen

rakennuttamisjohtaja

Puhelin: 358407386483
Sähköposti: unto.hartikainen@ains.fi

Anssi Laaksonen

Anssi Laaksonen

tekninen johtaja

Puhelin: 358207911871
Sähköposti: anssi.laaksonen@ains.fi
Alue: koko Suomi

Arttu Lehtonen

Arttu Lehtonen

projekti-insinööri

Puhelin: 358406694343
Sähköposti: arttu.lehtonen@ains.fi

Tuomo Nevala

Tuomo Nevala

rakennuttajapäällikkö

Puhelin: +358 40 574 6478
Sähköposti: tuomo.nevala@ains.fi
Alue: Pohjois-Suomi

77 milj. €
liikevaihto

770
työntekijää

32 %
asiantuntijoista naisia

Toimipaikkojen osoitteet

TAMPERE


Päätoimipiste
Puutarhakatu 10, 33210 Tampere
Yhtiöt: A-insinöörit Suunnittelu Oy,
A-insinöörit Civil Oy

Peltokatu 26, 33100 Tampere
Yhtiö: A-insinöörit Rakennuttaminen Oy


ESPOO


A-Insinöörit Espoo
Bertel Jungin aukio 9, 02600 Espoo
Yhtiöt: A-Insinöörit Suunnittelu Oy,
A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy,
A-Insinöörit Civil Oy



HELSINGIN LABORATORIO


A-Insinöörit laboratorio
Ruosilantie 7 B, 00390 Helsinki
Yhtiöt: A-Insinöörit Suunnittelu Oy,
A-Insinöörit Civil Oy



JOENSUU


A-Insinöörit Joensuu
Penttilänkatu 1 F, 80220 Joensuu
Yhtiö: A-Insinöörit Suunnittelu Oy



KOKKOLA


A-Insinöörit Kokkola
Mannerheiminaukio 7 A, 67100 Kokkola
Yhtiö: A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy



KUOPIO


A-Insinöörit Kuopio
Viestikatu 7 C, 70600 Kuopio
Yhtiöt: A-Insinöörit Suunnittelu Oy,
A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy, A-Insinöörit Civil Oy

 

OULU


A-Insinöörit Oulu
Alasintie 10, 90400 Oulu
Yhtiöt: A-Insinöörit Suunnittelu Oy,
A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy,
A-Insinöörit Civil Oy



PORI


A-Insinöörit Pori
Vanha Kehräämö, Pohjoisranta 11,
28100 Pori
Yhtiöt: A-Insinöörit Suunnittelu Oy




ROVANIEMI


A-Insinöörit Rovaniemi /
Prodeco Oy Lappi

Pohjolankatu 2, 4. krs., 96100 Rovaniemi
Yhtiöt: Prodeco Oy Lappi



TURKU


A-Insinöörit Turku
Ilmarisenkatu 18 A, 20520 Turku
Yhtiö: A-Insinöörit Suunnittelu Oy
A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy


VAASA


A-Insinöörit Vaasa
Pitkäkatu 37, 65100 Vaasa
Yhtiö:A-Insinöörit Suunnittelu Oy

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuoperaattorinamme toimii OpusCapita Solutions Oy, jonka välittäjätunnus on E204503.

A-Insinöörit Oy (konserniyhtiö)

Y-tunnus: 2922537-7
Verkkolaskuosoite (OVT): 003729225377
PL-laskutusosoite: PL 28476,
00021 Laskutus


A-Insinöörit Suunnittelu Oy

Y-tunnus: 0211382-6
Verkkolaskuosoite (OVT): 003702113826
PL-laskutusosoite: PL 28480,
00021 Laskutus


A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy

Y-tunnus: 0794541-0
Verkkolaskuosoite (OVT): 003707945410
PL-laskutusosoite: PL 28472,
00021 Laskutus

 

A-Insinöörit Civil Oy

Y-tunnus: 0113554-8
Verkkolaskuosoite (OVT): 003701135548
PL-laskutusosoite: PL 29567,
00021 Laskutus


Prodeco Oy Lappi

Y-tunnus: 2311110-9
Verkkolaskuosoite (OVT): 003723111109
PL-laskutusosoite: PL 28466,
00021 Laskutus